Czas i koszty dostawy

Rodzaj przesyłki Przelew/Płatność online Płatność za pobraniem
Kurier 275,00 zł brak

Statusy zamówień

StatutOpis
Oczekiwanie na zapłatęTwoje zamówienie zostało poprawnie złożone i czeka na opłacenie. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana, zajmiemy się jego realizacją. Jeśli masz problem z płatnością, skontaktuj się z nami. Nieopłacone zamówienie zostanie automatyczne anulowane po upływie 7 dni.
OpłaconeZ wielką przyjemnością informujemy, że Twoje zamówienie zostało opłacone. Oznacza to, że już wkrótce trafi do Działu Produkcji.
W trakcie produkcjiTwoja lada / Twoje łóżko właśnie powstaje. Po zakończeniu produkcji gotowe wyroby poddajemy wnikliwej kontroli jakości.
W fazie kontroliTwoja lada jest już gotowa / Twoje łóżko jest już gotowe! Teraz przechodzi testy w Dziale Kontroli Jakości. Musimy mieć pewność, że każdy element spełnia standardy premium. Po pozytywnym przejściu kontroli jakości, lada/łóżko trafi do pakowania.
Gotowe do wysłaniaInformujemy, że Twoje zamówienie jest już spakowane i czeka na odebranie przez firmę kurierską.
WysłaneZ przyjemnością informujemy, że Twoje zamówienie jest już w drodze. O dokładnym terminie doręczenia przesyłki poinformuje Cię firma kurierska. Dziękujemy za zaufanie i wybór lady/łóżka Meume design. Mamy nadzieję, że zaowocuje wieloma wartościowymi relacjami.

Chcesz zmienić
termin dostawy?

Remont lokalu się przedłuża? Pamiętaj, że możesz zmienić termin wysyłki na każdym etapie realizacji zamówienia (o ile nie zostało wysłane). Skontaktuj się z nami w celu ustalenia nowego terminu. Ladę lub łóżko można umieścić w lokalu dopiero po zakończeniu remontu.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password